Zastupitelstvo obce

Ve volebním období 2014 – 2018 má zastupitelstvo obce Blučina 15 členů a tvoří jej:

 

 

Změny:

  1. Ing. Ladislav Sklenář – vzdal se mandátu na ustavujícím zasedání
    náhradník Štefan Hracho – poprvé na ZO 22.12.2014
  2. Štefan Hracho – zemřel 19.12.2015
    náhradník Mgr. Martina Broklová – poprvé na ZO 20.1.2016
  3. Ing. Miroslava Hrnčířová – rezignovala ze zdravotních důvodů projednána dne 22.6.2016 na ZO (zápis č. 11/2016)
    náhradník Milan Zajíc – poprvé na ZO 10.8.2016
  4. František Nezmeškal – rezignoval na místostarostu i zastupitele k 1.10.2016, projednáno dne 26.10.2016 na ZO (zápis č. 13/2016)
    náhradník: Hofírek Jiří – vzdal se mandátu, Zajícová Milada – vzdala se mandátu, Minaříková Petra – poprvé na ZO dne 26.10.2016
  5. 30.1.2017 podal na ZO Blučina rezignaci ze zdravotních důvodů na funkci starosta obce Josef Srnec.
  6. 30.1.2017 ZO Blučina zvolilo veřejným hlasováním na funkci starosty obce Blučina Mgr. Jana Šenkýře k datu 1.2.2017, na funkci uvolněného místostarostu Ing. Petra Závodníka k datu 1.3.2017 a na funkci neuvolněného místostarostu byl zvolen Josef Srnec (odstupující starosta) k datu 1.2.2017.

 

 

Jednací řád zastupitelstva obce Blučina